Atrakcje

Kort tenisowy

Tenis ziemny to jeden z najchętniej uprawianych sportów indywidualnych, przyjemna forma rekreacji, zachowania dobrej kondycji fizycznej i zacieśniania relacji towarzyskich. Wysoki standard kortu tenisowego w Hotelu Jurzynek, zachęca amatorów tego sportu do pasjonujących rozgrywek. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt oraz zarezerwować lekcje gry w tenisa z profesjonalnym trenerem i rozwinąć swoje umiejętności w tej dziecinie.

Lądowisko dla helikopterów

Goście mogą przylecieć do naszego hotelu własnym helikopterem, na terenie kompleksu znajduje się odpowiednio przygotowane lądowisko. Dla naszych gości możemy również zorganizować przelot wynajętym helikopterem.

Stadnina Koni “Bogdanka”

Konie towarzyszą człowiekowi już od starożytności i nawiązujemy z nimi wyjątkowo bliskie relacje. Dobroczynne skutki jazdy konnej od lat już są udowodnione, jazda konna reguluje napięcie mięśniowe, koryguje postawę ciała, doskonali równowagę, pobudza zmysły, a rytmiczny chód wprowadza w stan relaksu. Nasza stadnina oferuje Gościom możliwość nauki jazdy konnej, przejazdy bryczką, czy konne wycieczki po leśnych drogach. 

Wycieczki rowerowe i Nordic Walking

„Możemy przyjąć, że niedobór tlenu albo inaczej wygłodzenie tlenowe jest jedyną i największą przyczyną wszelkich chorób” dr Stephen A. Levine. W czasach, których żyjemy zanieczyszczenie powietrza jest bardzo wysokie, a świeże powietrze wydaje się być na wagę złota. Spacer po lesie lub innym zadrzewionym obszarze znacznie łagodzi stres i poprawia koncentrację, a przyroda jest dla naszego mózgu ukojeniem. Wywołuje przyjemną kontemplację i pozwala zregenerować nadwyrężone miejskim zgiełkiem neurony. Na Jurzynku pobliskie lasy Puszczy Mazowieckiej zachęcają do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Nasi Goście mogą korzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów oraz sprzętu do nordic walking, aby dotlenić swój mózg i ciało.

Spływy kajakowe i inne atrakcje

Spędzanie wolnego czasu na wodzie to coraz chętniej wybierana forma aktywnego wypoczynku, która gwarantuje kontakt z naturą, wspaniałą przygodę i piękne widoki. Dodatkowo kajaki to ciekawa forma wypoczynku dostępna dla osób w każdym wieku i bez względu na doświadczenie. Dostarcza uczestnikom wiele dobrej zabawy i  radości. W sezonie letnim dla naszych gości organizujemy spływy kajakowe po rzece Sona. 

Kort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyKort tenisowyStadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka”Stadnina Koni “Bogdanka” Wycieczki roweroweWycieczki roweroweWycieczki roweroweWycieczki roweroweWycieczki roweroweWycieczki roweroweAktywny wypoczynekAktywny wypoczynekAktywny wypoczynekAktywny wypoczynekAktywny wypoczynekAktywny wypoczynekSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcjeSpływy kajakowe i inne atrakcje

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl