Miejsce radosnych spotkań

Tu ulegasz fascynacji naturze i odcinasz się od tempa oraz zgiełku wielkiego miasta…

Kiedy wchodzimy w dorosłość, nasze życie nabiera tempa, a wielkie miasto to tempo dodatkowo potęguje. Na co dzień ciężko pracujemy, otoczeni szumem informacyjnym, hałasem oraz zgiełkiem metropolii. I przychodzi taki moment, że każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, luksusu ciszy, czasu dla siebie lub spotkania w kameralnym gronie. Hotel Jurzynek zadbał o to wszystko. 

Od początku powstania Hotelu Jurzynek, naszym zamiarem było stworzenie kameralnego miejsca do organizowania przyjęć z klasą, wygodnego odpoczynku, jak również profesjonalnych imprez i spotkań biznesowych dla najbardziej wymagającego klienta, i to nam się udało. Miejsca, w którym klient jest otoczony ciszą, pięknem krajobrazu przyrody, wolnością olbrzymiej przestrzeni oraz wyśmienitą kuchnią na najwyższym światowym poziomie - prawdziwą perłą tego miejsca. 

Otoczenie 

Hotel położony jest w otulinie mazowieckich lasów, w pobliżu rzeki Sona, na obszarze 30 hektarów, 70 km od Warszawy. Na jego terenie znajduje się otwarty sad, własna stadnina koni “Bogdanka”, kort tenisowy z akrylową nawierzchnią, hotelowe rowery, lądowisko dla helikopterów, a także możliwość zorganizowania spływu kajakowego w sezonie letnim.

Hotel Jurzynek Atrakcje Hotel Jurzynek Hotel jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek Hotel Jurzynek

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl