Oferta specjalna

Wypoczynek

Hotel położony jest w niezwykle malowniczym miejscu, otoczony piękną przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku i smogu, jedyne 70 km od Warszawy. Tu klient rozkoszuje się luksusem ciszy i spokoju, może wygodnie odpocząć i zasmakować wyjątkowej kuchni. Już od samych progów naszej bramy witają go ogrody, park i aleja lip prowadząca do Hotelu.

Przyjęcia i uroczystości

Jesteśmy głęboko przekonani, że na przyjęciu weselnym najważniejsza jest wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, dobra zabawa i wspomnienia na całe życie, dlatego Hotel Jurzynek to spełnienie marzeń wielu Młodych Par o oryginalnej i romantycznej, bliskiej naturze uroczystości. To niezwykłe miejsce położone w otulinie Mazowieckich Lasów, wprost zachęca do organizacji przepięknego bankietu. 

Biznes - Standard, którego każdy chce doświadczyć

Hotel Jurzynek to idealne miejsce na kameralne spotkania biznesowe. Dla większego komfortu swoich pracowników i bardziej owocnej pracy, klient biznesowy może skorzystać z całego kompleksu na wyłączność.

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl