Biznes - Standard, którego każdy chce doświadczyć

Hotel Jurzynek to idealne miejsce na kameralne spotkania biznesowe. Dla większego komfortu swoich pracowników i bardziej owocnej pracy, klient biznesowy może skorzystać z całego kompleksu na wyłączność. Nasz personel zadba o zorganizowanie profesjonalnej konferencji, imprezy firmowej, czy spotkania biznesowego. Jesteśmy przygotowani na spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań klienta, ponieważ wiemy, że biznes ceni sobie elastyczne podejście, wysoką jakość i odpowiedzialny serwis. 

Konferencje

Organizujemy profesjonalne konferencje biznesowe , zapewniamy wygodne ustawienie sali, odpowiednie nagłośnienie, rzutnik, flipcharty, bufet kawowy z poczęstunkiem, oraz lunch dla uczestników konferencji.

Spotkania biznesowe

Hotel Jurzynek to doskonałe miejsce do spotkań biznesowych ze współpracownikami, kontrahentami, czy klientami. Na życzenie możemy zarezerwować dla Państwa całą przestrzeń restauracji  lub kawiarnii , a nasz Szef Kuchni chętnie zaproponuje Państwu wyszukane dania spoza karty. 

Imprezy firmowe

Eleganckie, kameralne uroczystości firmowe to nasza specjalność. Dla naszych gości organizujemy różnorodne imprezy biznesowe, z przepysznym jedzeniem, z dala od zgiełku miasta, wśród pięknych widoków przyrody, które tworzą wspaniałą atmosferę każdego spotkania integracyjnego.

Biznesowe poniedziałki na Jurzynku

“Nie lubię poniedziałków” to znajome powiedzenie wśród wielu pracowników firmy. Poniedziałki często kojarzą się z rozleniwieniem po weekendzie i niechęcią powrotu do pracy. Możesz rozwiązać ten problem w swojej firmie i zmienić oblicze poniedziałków “z najgorszego dnia tygodnia”, na efektywne “rozpędzenie biznesu”. W jaki sposób? Zorganizuj poniedziałkowe spotkanie biznesowe ze swoimi pracownikami  w przyjemnym otoczeniu, przy dobrej kawie i pysznym lunchu. W takiej atmosferze pracownicy zwiększają swoją kreatywność, znajdują wiele nowych rozwiązań i możliwości biznesowych, a dodatkowo wracają do pracy z dużo bardziej pozytywnym nastawieniem, które przekłada się na większe ich rezultaty w pracy.

Biznesowe poniedziałki na Jurzynku to: 

  • lepsza cena, 
  • większa dostępność obiektu,
  • możliwość rezerwacji całego obiektu na wyłączność, 
  • i najczystsze powietrze w pobliżu stolicy.

Pobierz ofertę

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl