Restauracje

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków

To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

MENU

Kawiarnia - Pełnia szczęścia

Dzień dobry zaczyna się od dobrego śniadania. Od godziny 7:00 do 10:30 na naszego gościa czeka wyśmienity bufet śniadaniowy, bogaty w różnorodne lokalne smaki, m.in. robione przez nas owocowe konfitury, warzywne przetwory, naturalny ketchup, majonez, świeże warzywa i najpyszniejsza jajecznica z jaj od szczęśliwych kur z naszej zagrody. Wszystko dopełnione aromatyczną kawą, herbatą i świeżo wyciskanymi sokami.

Kawiarnia to również dopieszczające każde podniebienie wyrabiane na miejscu desery, ciasta i ciasteczka, oraz autorski popis naszego szefa kuchni: aksamitny mus czekoladowy z malinowo-winnym sosem.
To kameralne miejsce stworzone po to, aby nasi goście w każdej chwili mogli tu przysiąść i podelektować się aromatyczną kawą z pysznym deserem.

MENU

 Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smaków Restauracja - Sztuka tworzenia smakówKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęściaKawiarnia - Pełnia szczęścia

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl