Restauracje

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków

To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

MENU

Kawiarnia - Pełnia szczęścia

Dzień dobry zaczyna się od dobrego śniadania. Od godziny 7:00 do 10:30 na naszego gościa czeka wyśmienity bufet śniadaniowy, bogaty w różnorodne lokalne smaki, m.in. robione przez nas owocowe konfitury, warzywne przetwory, naturalny ketchup, majonez, świeże warzywa i najpyszniejsza jajecznica z jaj od szczęśliwych kur z naszej zagrody. Wszystko dopełnione aromatyczną kawą, herbatą i świeżo wyciskanymi sokami.

Kawiarnia to również dopieszczające każde podniebienie wyrabiane na miejscu desery, ciasta i ciasteczka, oraz autorski popis naszego szefa kuchni: aksamitny mus czekoladowy z malinowo-winnym sosem.
To kameralne miejsce stworzone po to, aby nasi goście w każdej chwili mogli tu przysiąść i podelektować się aromatyczną kawą z pysznym deserem.

MENU

Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Jurzynek Restauracja Restauracja Restauracja Jurzynek

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dolor leo, molestie a placerat eget
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jurzynek wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Restauracja

Restauracja - Sztuka tworzenia smaków. To prawdziwa symfonia smaków, kolorów, tekstur i zaskakujących połączeń, dlatego posiłek w tej restauracji jest celem w samym sobie, a nie tylko dodatkiem. O podniebienie każdego gościa dba profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, która tworzy wykwintne danie w harmonii z naturą, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających smakoszy. W menu zadbaliśmy również o wyszukane dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe oraz wyselekcjonowaną kartę win, które idealnie łączą się z serwowanymi potrawami.

Hotel Jurzynek

Jurzynek 25
09-120 Nowe Miasto /koło Płońska

Jak do nas trafić?

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas:


Facebook Instagram Tripadvisor

© 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone Hotel Jurzynek. Projekt i wykonanie: Hedea.pl